Varusteet ja lisätiedot
- Auton sijainti: Rengastie 36
- Yhteydenotot: Toni Säntti 050-5465799 (soitto/viesti/WhatsApp)
- 2x renkaat
- Huoltokirja
- Moottorinlämmitin+sisäpistoke
- Vakionopeudensäädin
- Thermatic-ilmastointiautomatiikka
- Etuistuinlämmitys
- Aktiivinen kaista-avustin
- 7-vaihteinen kaksoiskytkin-automaattivaihteisto 7G-DCT
- Vaihdenäppäimet ohjauspyörässä
- Peruutuskamera
- Mercedes-Benz-hätäpuhelujärjestelmä
- Madallettu comfort-alusta
- Style
- Style Line
- Kommunikaatiomoduuli (4G) Mercedes me connect -palvelujen käyttöön
- MBUX-käyttöliittymä ja puheohjaus (7tuumaisen näytön yhteydessä)
- Nopeusrajoitusavustin
- Monitoimiohjauspyörä, nahkaverhoiltu
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Tuulilasinpyyhkmiet sadetunnistimella
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- 5-kaksoispuolaiset kevytmetallivanteet
- Dieselhiukkassuodatin
- Etumatkustajan istuimen käytön tunnistus turvatyynyn laukaisulle
- Etuistuinten mukavuuspaketti
- Dynamic select -katkaisin
- Valmius Mercedes-Benz-navigoinnille
- Live Traffic Information
Perustiedot
- Rekisterinumero
- LOO-758
- Ajoneuvotyyppi
- Henkilöauto
- Vetotapa
- Etuveto
- Käyttövoima
- Diesel
- Vaihteisto
- Automaatti
- Korityyppi
- Hatchback
- Moottorin tilavuus
- 1.5
- Väri
- Valkoinen
- Henkilömäärä
- 5
- Kulutus (yhd./maantie/kaupunki)
- 5.5 / 0.0 / 0.0 l/100km
- CO2-päästöt
- 125 g/km
- Teho
- 85 kW
- Kiihtyvyys
- 10.5s 0-100 km/h
- Huippunopeus
- 202 km/h
- Vetomassa
- 1400 kg
- Paino (omamassa)
- 1445 kg
Käytetty Mercedes-Benz A vaihtoauto. Etuvetoinen hatchback automaattivaihteistolla ja dieselmoottorilla. Rekisterinumero LOO-758. Etsitkö tyylikästä ja turvallista autoa? Tässä on Mercedes-Benz A 180 d A Business Style vuodelta 2018! Tämä auto tarjoaa ensiluokkaista ajomukavuutta 7-vaihteisen kaksoiskytkin-automaattivaihteiston ja vaihdenäppäimien ansiosta. Nauti myös mukavuudesta etuistuimenlämmittimillä ja MBUX-käyttöliittymän puheohjauksella. Turvallisuuden takaavat aktiivinen kaista-avustin, peruutuskamera ja kuljettajan polviturvatyyny. Madallettu comfort-alusta ja tyylikäs valkoinen väri viimeistelevät kokonaisuuden.
Mercedes-Benz A
180 d A Business Style**Vakkari/Ilmastointi/Peruutuskamera**- 2018
- 137 000 km
- Diesel
- Seinäjoki
Ole suoraan yhteydessä myyjään

Auton myyntipiste
Rengastie 36, 60120 Seinäjoki Avoinna tänään 9–18 Tarkemmat yhteystiedot Näytä ajo-ohjeNauti autoilusta kiinteään kuukausihintaan
Uusi auto, joka pysyy uudenveroisena koko sopimuskauden ajan, ja kaikki autoilun kustannukset ovat tiedossasi etukäteen.
Huoleton
Käyttödiili on kiinteään kuukausimaksuun perustuva osamaksurahoitusmalli, jolla saat ilman käsirahaa uuden auton käyttöön 2-3 vuodeksi pienellä kuukausierällä. Sopimus sisältää auton rahoituksen sekä palvelutason mukaiset autoilua helpottavat palvelut.
Joustava
Käyttödiili on riskitön ja huoleton tapa autoiluun ilman yllättäviä kulueriä. Sopimuskauden loppuessa takaamme sinulle sovitun hyvityshinnan autostasi. Tällöin voit joko lunastaa auton itsellesi tai palauttaa sen meille. Voit toki myös vaihtaa sopimukset uuteen Käyttödiili-autoon. Käyttödiili mahdollistaa myös auton vaihdon uuteen kesken sopimuskauden.
Helppo
Halutessasi voit siis sisällyttää sopimukseen mm. määräaikaishuollot ja korjaukset. Näin ollen saat autoilla vaivattomasti murehtimatta autoilun ylläpitokuluista. Laajimmillaan sopimus sisältää auton, kahdet renkaat, sovitut ajokilometrit ja mahdolliset lisäpalvelut.
Tähän autoon saatavilla
Kuljetuspalvelu
Voit valita haluamasi auton koko laajasta valikoimastamme. Kaupat tehdään sinua lähellä olevassa liikkeessä, ja auto toimitetaan sinne noudettavaksi.
Tutustu palveluunKäyttöauto Kasko
Käyttöauto Kasko on huomattavan edullinen ja kattava kasko. Hinta alkaen 312 €/vuosi.
Tutustu vakuutukseenHakuasi vastaavat autot
-
MERCEDES-BENZ A 180 BE A Summer Edition**Kattoluukku**2015254 000 kmBensiini Seinäjoki10 900 € tai esim. 149 €/kk
-
Mercedes-Benz A 250 e A Star Edition **Made in Uusikaupunki**20250 kmLadattava Hybridi Jyväskylä50 259 € tai esim. 697 €/kk
-
Mercedes-Benz A 250 e A sedan AMG Line **Vetokoukku/Multibeam/Distronic**20246 000 kmLadattava Hybridi Jyväskylä43 990 € tai esim. 615 €/kk
-
MERCEDES-BENZ A 250 e A Business Style Edition EQ Power202192 000 kmLadattava Hybridi Tampere22 400 € tai esim. 320 €/kk